Beskrivelse
Tekniske parametere
Produkt detaljer
| Navn | handlevogn med hjul for trapper |
| Modellnummer | XJG8122-1 |
| Kapasitet | 52L |
| Vektgrense | 50 kg |
| Vekt | 5,66 kg |
| Kurvstørrelse | L41*B35*H36,5 cm |
| Åpen størrelse | L47*B41*H41,5 cm |
| Pakkestørrelse | L42*B42*H12 cm, 1 stk/eske. 1200 STK i 20GP, 2950 STK i 40HQ |
| Kurvmateriale | PP plast |
| Material av stang | jern |
| Hjul | klatrehjul, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Godta tilpasset logo. |

Funksjoner
1. Vognen måler 41*36,5*35cm, med en kapasitet på 52L, gir nok plass til at du kan putte mange ting i når du handler.
2. Når den er brettet, er høyden bare 11 cm, den er lett å oppbevare i bilen eller et skap i huset ditt.
3. Materialet PP -plast er holdbart og lett, lang levetid.
4. Med trappeklatrehjulene blir du aldri sliten når du bærer de tunge tingene mens du går ovenpå, spesielt for eldre og husmor, en stor hjelp i ditt daglige shoppingliv.
5. Flere farger for ditt valg, tilpasset logo akseptert.
applikasjon
● Supermarked shopping
● Hjelp til å bære pakker
● Trekking av tungt gods
● Dagligvarehandel


En annen design med universelle hjul

FAQ
Q1. Er du fabrikk eller handelsselskap?
A: Vi er profesjonelle produsenter og handelsselskaper siden 1997.
Q2. Kan jeg få gratis prøver?
A: Ja, prøver er for det meste tilgjengelig, fraktkostnaden belastes.
Q3. Hva med kundeservicen din?
A: Vi har opplevd produktekspert for å gi deg den beste servicen.
Q4.Hvordan kan jeg stole på kvaliteten din?
A: Vårt produkt har bestått ISO9001 kvalitetssertifikat, og produktet selges over hele verden i flere tiår.
Populære tags: handlevogn med hjul for trapper, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig
Sende bookingforespørsel











