Beskrivelse
Tekniske parametere
Rullende handlevogn for trapper
Ved å øke sikkerhetsgjerdet og utdype designet for den rullende dagligvarevognen for trapper, kan elementene stables trygt, og du trenger ikke å bekymre deg for de skjulte farene som skyldes de mange varene.
Den forlengede delen av hovedrammen brukes som håndtak, noe som gjør det lettere å skyve og trekke. Den intime utformingen av håndtaket på oppbevaringskurven lar deg plassere favorittstedet ditt som du vil, noe som er enkelt og praktisk.
Remskivenheten er installert nederst, og den humaniserte designen gjør det mer praktisk og raskere å flytte og transportere ting, noe som sparer tid og krefter.
Bare late som hva du vil, med frukt og grønnsaker, alt kommer inn.
Produkt detaljer
| Navn | Rullende handlevogn for trapper |
| Modellnummer | CLC001 |
| Kapasitet | 42L |
| Vektgrense | 25KG |
| Vekt | 3,7 kg |
| Kurvstørrelse | 46*31,5*29 cm |
| Åpen størrelse | 85,5*44,5*38,5 cm |
| Emballasjestørrelse | 95*48*10,5 cm, 1PC/eske |
| Materiale | Jern |
| Hjul | 75 mm/90 mm, PP/PP, PVC |
| MOQ | 1000 STK |

Funksjoner
1. 42L stor kapasitet, kan bære mange forskjellige ting.
2. Trappklatrerhjul, gjør det enkelt å bære ting når du går ovenpå, spesielt perfekt for eldre, barn, husmor.
3. Multi-purpose, for utendørs eller innendørs viktig daglig bruk, kan brukes til shopping, camping, vaskeri, etc.
4. Power Coating Med høykvalitetsmaling, Det er vanskelig å bli rusten.
5. Sammenleggbar, veldig enkel å åpne og brette, spare plass.
Populære tags: rullende dagligvarevogn for trapper, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig
Sende bookingforespørsel











