Beskrivelse
Tekniske parametere
Vogn for dagligvaretrapper
Er du lei av å slite rundt med mange poser i hendene og armene når du handler eller reiser? Er du lei av å gå i trappene mens du har posene i hendene når du er tilbake fra supermarkedet? Handlevognen for dagligvarer trapper produsert av Jiaxing Xingjie Machinery kan gjøre en stor forskjell i livet ditt!
Produkt detaljer
| Navn | vogn for dagligvaretrapper |
| Modellnummer | XJG8122-1 |
| Kapasitet | 52L |
| Vektgrense | 50 kg |
| Vekt | 5,66 kg |
| Kurvstørrelse | L41*B35*H36,5 cm |
| Åpen størrelse | L47*B41*H41,5 cm |
| Pakkestørrelse | L42*B42*H12 cm, 1 stk/eske. 1200 STK i 20GP, 2950 STK i 40HQ |
| Kurvmateriale | PP plast |
| Material av stang | jern |
| Hjul | klatrehjul, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Godta tilpasset logo |

Funksjoner
Vognen for dagligvaretrapper er laget av polypropylen av høy kvalitet, holdbar, lett og fleksibel konstruksjon, som kan lastes med 50KG ting. Med to universalhjul foran og trehjulet klatrehjul bak er vognen lett å rulle og uanstrengt når du går opp med mange poser i hendene.
Når den er brettet, er høyden på handlekurven bare 11 cm, og kan enkelt lagres i bagasjerommet eller i et hjørne av huset ditt.
Det er et deksel øverst, du kan bruke det som sete og hvile hvis du er sliten når du handler. Når den brukes utendørs til piknik, kan den også brukes som bord eller krakk, gjør fritidsaktivitetene dine mer komfortable.
Hva er klatrehjul for trapper?
Trappklatrehjulene, minst tre ruller er plassert på monteringsplaten, slik at rullene kan komme i kontakt med trappene etter tur når de går opp trappene, slik at de kan bevege seg kontinuerlig på trappene. Når du bruker trappeklatervognen, trenger ikke brukeren å løfte handlekurven, og trenger bare å dra handlevognen for å få vognen til å bevege seg kontinuerlig langs trappene under virkningen av trappeklatrerhjulene.
applikasjon


Universelle hjul

Om fabrikken vår
I mai 1997 ble Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd grunnlagt.
I mai 2002 ble Jiaxing xingteng Caster Co, ltd grunnlagt.
I februar 2006 søkte' TENG' varemerke over hele verden
I juli 2008 besto ISO9001-2000 International Quality System Certificate
I mai 2011 besto BV -revisjonen
I mars 2017 fikk jeg ROHS 2.0 -sertifikatet
I september 2019 ble Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd grunnlagt
I august 2020 får Xingteng et annet oppfinnelsespatent som er godkjent av det amerikanske patentkontoret.

Populære tags: Handlevogn for dagligvaretrapper, Trappeklatrervogn
Et par
neiSende bookingforespørsel











