Beskrivelse
Tekniske parametere
Handlevognen for hjemmet er laget av aero -aluminiumsmateriale, så den er veldig holdbar og lett. Den forlengede delen av hovedrammen brukes som håndtak, noe som gjør det lettere å skyve og trekke.
Med et volum på 35L gir den god plass til å bære forskjellige ting.
Hjuldesignet gjør det mer praktisk og arbeidsbesparende når du flytter og transporterer.
Det tar bare ett sekund å brette og åpne, lett å betjene.
Denne handlekurven kan brukes til shopping, klesvask, viltcamping, etc.
Produkt detaljer
| Navn | matvogn for hjemmet |
| Modellnummer | XJG8075 |
| Kapasitet | 35L |
| Vektgrense | 15KG |
| Vekt | 1,5 kg |
| Kurvstørrelse | 39*30*30 cm |
| Åpen størrelse | 90,5*38*43,5 cm |
| Emballasjestørrelse | 86*40*62 cm, 10 stk./Eske |
| Materia | aluminiumslegering av høy kvalitet |
| Hjul | 158 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 stk |







Funksjoner i handlevogn for hjemmet
1. handlevognen med 2 hjul for hjemmet måler 90,5*38*43,5 cm når den brettes ut, og gir god plass til å bære forskjellige ting når du handler i butikk, supermarked eller bondemarked.
2. Handlekurven måler 86*40*6 cm når den er brettet, lett å lagre i alle hjørner.
3.Den er laget av høy kvalitet aluminiumslegering, holdbar og lett, kan lett transportere 35KG varer.
4.Lett å åpne og brette, lett å montere, ingen verktøy nødvendig.
5.To universale hjul foran, og to hjul med aksel bak, enkle å flytte og rulle, uanstrengt.
Om oss
Jiaxing Xingjie Machinery Co, Ltd. Det er et profesjonelt, effektivt, entusiastisk, dedikert og ærlig arbeidsteam. For tiden vokser selskapets&handelsskala dag for dag, og kundene er over hele verden. Det har vunnet tilliten til innenlandske og utenlandske kunder med godt rykte.
Vårt produkt
Supermarked handlevogn, handlekurv, sammenleggbar vogn, logistikkutstyr, hjul og hjul
Sertifikater
SO 9001, ISO 14001, ROHS, patent
Produksjonsutstyr
1. Presisjonsinjeksjonsmaskin
2. Stansemaskin
3. Nagelmaskin
4. Laster testmaskin
5. Testmaskin for saltsprayplating
6. Hardhetstestemaskin.
Produksjonsmarked
Nord -Amerika, Sør -Amerika, Europa, Sørøst -Asia/ Midtøsten, Afrika, Øst -Asia (Japan/ Sør -Korea), Australia, Innenriks

Populære tags: dagligvarevogn for hjemmet, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig, pris, til salgs
Sende bookingforespørsel










