Lett sammenleggbar supermarkedsvogn i aluminium
Beskrivelse
Tekniske parametere
Den lette sammenleggbare supermarkedsvognen i aluminium er laget av aero-aluminiumsmateriale, så den er veldig slitesterk og lett. Den forlengede delen av hovedrammen brukes som håndtak, noe som gjør det lettere å skyve og trekke.
Med et volum på 35L gir den god plass til å bære forskjellige ting.
Hjuldesignet gjør det mer praktisk og arbeidsbesparende ved flytting og transport.
Det tar bare ett sekund å folde og åpne, enkel å betjene.
Denne vognen kan brukes til shopping, klesvask, villmarkscamping, etc.
Produkt detaljer
| Navn | Lett sammenleggbar supermarkedsvogn i aluminium |
| Modellnummer | XJG8075 |
| Kapasitet | 35L |
| Vektgrense | 15 kg |
| Vekt | 1,5 kg |
| Kurvstørrelse | 39*30*30 cm |
| Åpen størrelse | 90,5*38*43,5 cm |
| Emballasjestørrelse | 86*40*62 cm, 10 stk/kartong |
| Materia | høykvalitets aluminiumslegering |
| Hjul | 158mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 stk |

Funksjoner av lett sammenleggbar aluminiums supermarkedsvogn
1. Høy kvalitet: Den solide aluminiumsrammestrukturen har styrke og holdbarhet. Leveres med en avtakbar vanntett Oxford-stoffveske.
2. Svinghjul: De to svingbare hjulene med aksel er lette å flytte, kan passere ulike terreng enkelt og jevnt.
3. Bekvemmelighet: Den sammenleggbare designen er enkel å bære eller lagre. Den sammenleggbare rammen gjør at vognen tar mindre plass når den oppbevares.
4. Multifunksjonell: Den er veldig egnet for daglig dagligvaredrift, shopping, henting av klesvask eller daglig transport. Den er også veldig egnet for å ta t-banen eller raskt til hjørnebutikken, den lokale delikatessen, bakeri eller nærbutikk.
Historien til fabrikken vår
● I mai 1997 ble Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd grunnlagt.
● I mai 2002 ble Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd grunnlagt.
● I februar 2006, søkte om "TENG"-varemerke over hele verden
● I juli 2008 bestod ISO9001-2000 International Quality System Certificate
● I mai 2011, bestå BV-revisjonen
● I mars 2017 fikk ROHS 2.0-sertifikatet
● I september 2019 ble Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd grunnlagt
● I august 2020 får Xingteng nok et patent på oppfinnelsen som er autorisert av det amerikanske patentkontoret.

Vårt produkt
Supermarked handlevogn, handlekurv, sammenleggbar vogn, logistikkutstyr, hjul og hjul
Produksjonsmarkedet
Nord-Amerika, Sør-Amerika, Europa, Sørøst-Asia/ Midtøsten, Afrika, Øst-Asia (Japan/ Sør-Korea), Australia, innenriks
Produksjonsutstyr
1. Presisjonsinjeksjonsmaskin
2. Stemplingsmaskin
3. Naglemaskin
4. Laster testmaskin
5. Testmaskin for saltspraybelegg
6. Hardhetstestmaskin.
Sertifikater
SO 9001, ISO 14001, ROHS, patent

Populære tags: lett sammenleggbar aluminium supermarked vogn, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig, pris, til salgs
Et par
Rullende foldevogn for eldreSende bookingforespørsel











