Sammenleggbar grønnsaksvogn i aluminium
Beskrivelse
Tekniske parametere
Sammenleggbar grønnsaksvogn i aluminium
| Navn | Sammenleggbar grønnsaksvogn i aluminium |
| Modellnummer | XJG8071 |
| Kapasitet | 35L |
| Vektgrense | 15 kg |
| Størrelse på kurv | 38*29*30 cm |
| Åpen størrelse | 42*36*90 cm |
| Pakkestørrelse | 92*39*59cm, 7stk i kartong |
| Container | 925 stk i en 20GP, 2448 stk i en 40HQ |
| Materiale | Aluminiumslegering |
| Hjul | 140mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 stk |
Denne sammenleggbare grønnsaksvognen i aluminium er laget av aero-aluminiumsmateriale, så den er veldig slitesterk og lett.
Den forlengede delen av hovedrammen brukes som håndtak, noe som gjør det lettere å skyve og trekke.
Med et volum på 35L gir den god plass til å bære forskjellige ting. Hjuldesignet gjør det mer praktisk og arbeidsbesparende ved flytting og transport.
Det tar bare ett sekund å folde og åpne, enkel å betjene.
Denne vognen kan brukes til shopping, klesvask, villmarkscamping, etc.

Fordel med sammenleggbar grønnsaksvogn i aluminium
1. Lett, mer uanstrengt å bære sammenlignet med metallmateriale
2. Med to svingbare hjul, lett rullende
3. Stor kapasitet, kan legge inn mange gjenstander
4. Sammenleggbar, kan oppbevares i bilen eller et skap, spar plass
Historien til fabrikken vår
I mai 1997 ble Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd grunnlagt.
I mai 2002 ble Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd grunnlagt.
I februar 2006, søkte om "TENG"-varemerket over hele verden
I juli 2008 bestod ISO9001-2000 International Quality System Certificate
I mai 2011, bestå BV-revisjonen
I mars 2017 fikk ROHS 2.0-sertifikatet
I september 2019 ble Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd grunnlagt
I august 2020 får Xingteng nok et oppfinnelsespatent som er autorisert av det amerikanske patentkontoret.

Sertifikater
Jiaxing Xingjie har godkjent sertifikater for ISO9001, ISO14001, ROHS, patenter, "TENG" varemerke, SGS etc.
Den 13. mai 2020, etter den utholdende innsatsen og det tette samarbeidet mellom alle avdelinger og alle ansatte i selskapet, bestod Huazhi Certification Co., Ltd. sertifiseringen av immaterielle rettigheter til Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. og utstedte den intellektuelle eiendomsstyringssystem Sertifiseringssertifikat, omfanget av sertifisering inkluderer: design og utvikling, produksjon, salg av hjul, og intellektuell eiendomsforvaltningsaktiviteter knyttet til anskaffelsen av prosessen ovenfor.

Populære tags: aluminium sammenleggbar grønnsaksvogn, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig, pris, til salgs
Neste
Handlekurv i aluminiumSende bookingforespørsel










