Beskrivelse
Tekniske parametere
Produkt detaljer
| Navn | sammenleggbar handlevogn med svingbare hjul |
| Modellnummer | XJG8071 |
| Kapasitet | 35L |
| Vektgrense | 15KG |
| Størrelse på kurven | 38*29*30 cm |
| Åpen størrelse | 42*36*90 cm |
| Pakkestørrelse | 92*39*59cm, 7 stk i en eske |
| Container | 925 stk i en 20GP, 2448 stk i en 40HQ |
| Materiale | Aluminiumslegering |
| Hjul | 140 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 stk |
Funksjoner
1. delikat og elegant
2.Vakkert og førsteklasses.
3.Materiale av høy kvalitet, perfekt kvalitetsdisplay.
4. stabil struktur, rive opp antrekk er praktisk.
5.Et bredt spekter av bruksområder, profesjonell tilpasset design
Fordeler med oss
1. Vi tilbyr ett trinns service, design, produksjon og emballasje
2. Topp kvalitet, konkurransedyktig pris og god service
3. Rik erfaring med Display Shelf Design& Produksjon
4. Miljøvennlig materiale, holdbar struktur

Design
1. Riktig volum, stilig utseende.
2. Det tar bare sekunder å åpne og brette, lett å betjene, lett å montere.
3. Aluminiumslegering, lett og vil ikke få rust selv med lang brukstid.
4. Kan hjelpe til med å bære de tunge posene, ideell som shoppingpartner.
5. Unik lydløs design, hjulene på gaten er stille, løser det irriterende problemet med støy
Vår fabrikk

Injeksjonsverksted

Stanseverksted

Lager

FAQ
Q1.Er du fabrikk eller handelsselskap?
A: Vi er profesjonelle produsenter og handelsselskaper siden 1997.
Q2. Kan jeg få gratis prøver?
A: Ja, prøver er for det meste tilgjengelig, fraktkostnaden belastes.
Q3. Hva med kundeservicen din?
A: Vi har opplevd produktekspert for å gi deg den beste servicen.
Q4.Hvordan kan jeg stole på kvaliteten din?
A: Vårt produkt har bestått ISO9001 kvalitetssertifikat, og produktet selges over hele verden i flere tiår.
Populære tags: sammenleggbar handlevogn med svingbare hjul, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig
Sende bookingforespørsel











