Beskrivelse
Tekniske parametere
Lei av å dra flere poser mens du reiser eller handler? Denne personlige handlekurven er den perfekte løsningen! Bruk denne håndvognen med gummihjul for å redde armene og nyt en spasertur fra matbutikken.
Produkt detaljer
| Navn | personlig handlevogn |
| Modellnummer | XJG8075 |
| Kapasitet | 35L |
| Vektgrense | 15KG |
| Vekt | 1,5 kg |
| Kurvstørrelse | 39*30*30 cm |
| Åpen størrelse | 90,5*38*43,5 cm |
| Emballasjestørrelse | 86*40*62 cm, 10 stk./Eske |
| Materia | aluminiumslegering av høy kvalitet |
| Hjul | 158 mm, PP/EVA |
| MOQ | 300 stk |







Funksjoner i personlig handlevogn
1. Lett og fleksibel, den kan brettes og bæres.
2. Den kan også plasseres i bagasjerommet på en liten bil for sikkerhetskopiering.
3. Kule former, superenkel å bruke for alle.
4. Sammenleggbar for enkel sammenleggbar hvor du går.
5. Dempbare kvalitets holdbare hjul.
6. Rustfritt, lett å rengjøre.
Fordeler med vårt produkt
1. Aluminiumslegering av høy kvalitet, aldri bli rusten.
2. Godta tilpasset logo og pakke.
3. ISO9001 for service etter salg av kvalitet.
4. 100% eksportkvalitet, fabrikk direkte forsyning, mer konkurransedyktig på pris
Om oss
I mai 1997 ble Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd grunnlagt.
I mai 2002 ble Jiaxing xingteng Caster Co, ltd grunnlagt.
I februar 2006 søkte vi om TENG'trademark over hele verden
I juli 2008 besto ISO9001-2000 International Quality System Certificate
I mai 2011 besto BV -revisjonen
I mars 2017 fikk jeg ROHS 2.0 -sertifikatet
I september 2019 ble Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd grunnlagt
I august 2020 får Xingteng et annet oppfinnelsespatent som er godkjent av det amerikanske patentkontoret.

Populære tags: personlig handlevogn, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig, pris, til salgs
Et par
Sammenleggbar handlevognNeste
Trapp klatrehåndvognSende bookingforespørsel











