Beskrivelse
Tekniske parametere
Produkt detaljer
| Navn | sammenleggbar kurv med hjul |
| Modellnummer | XJG8129 |
| Kapasitet | 35L |
| Vektgrense | 50 kg |
| Størrelse på kurven | 30*40*31 cm |
| Åpen størrelse | 34*59*44 cm |
| Pakkestørrelse | 92*39*60cm, 7 stk i en eske |
| Container | 900 stk i en 20GP, 2400 stk i en 40HQ |
| Materiale | Aluminiumslegering |
| Hjul | 90 mm, PP/PVC |




Produktfunksjoner
• Unikt design for trappeklatring: Vognen er utstyrt med 3 roterende hjul, spesielt brukt for trappeklatring. Hjulene gjør at den fungerer godt på forskjellige terreng, for eksempel trapper, gress, smuss og grus.
• Super bæreevne: Handlevognrammen er laget av tykk aluminiumslegering, rustsikker og holdbar, og kan brukes i mange år. Den kan holde tunge og store gjenstander, og kan bære omtrent 50 kilo varer.
• Multifunksjon: Foldingvognen kan gjøres om til en liten vogn som kan plassere tunge eller store gjenstander. Du kan bruke den som handlevogn, handlevogn, bruksvogn når du handler, jobber eller reiser.
• Praktisk lagring og montering: bruken av sammenleggbar design, lagring og bæreplass er svært liten. Enda viktigere er at det er detaljerte monteringsinstruksjoner i pakken. Den kan enkelt installeres på bare noen få minutter.
Historien til fabrikken vår
● I mai 1997 ble Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd grunnlagt.
● I mai 2002 ble Jiaxing xingteng Caster Co, ltd grunnlagt.
● I februar 2006 søkte vi om TENG'trademark over hele verden
● I juli 2008 besto ISO9001-2000 International Quality System Certificate
● I mai 2011 besto BV -revisjonen
● I mars 2017 fikk jeg ROHS 2.0 -sertifikatet
● I september 2019 ble Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd grunnlagt
● I august 2020 får Xingteng et annet oppfinnelsespatent som er godkjent av det amerikanske patentkontoret.
Sertifikater
SO 9001, ISO 14001, ROHS, patent

Messe

Hjørne av prøverommet

Populære tags: sammenleggbar kurv med hjul, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like












