Hjulvogn for trapper
Beskrivelse
Tekniske parametere
Produktdetaljer
| Navn | hjulvogn for trapper |
| Modellnummer | XJG8122-1 |
| Kapasitet | 52L |
| Lastekapasitet | 50 KG |
| Vekt | 5,66 KG |
| Størrelse på handlekurv | L41*W35*H36,5 cm |
| Åpen størrelse | L47*W41*H41,5 cm |
| Emballasje størrelse | L42* W42 * H12 cm, 1 PC / kartong. 1200 STK i 20GP, 2950 STK i 40HQ |
| Materiale av kurv | PP plast |
| Materiale av stang | jern |
| Hjul | trappeklatringshjul, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Godta tilpasset logo |


Funksjoner av hjulvogn for trapper
1. Sammenleggbar, enkel å oppbevare og spare plass
2. Kan rulle, med universelle hjul foran og trappeklatring hjul på baksiden, lett å rulle, uanstrengt
3. Kan sitte, kan hvile mens du handler sliten.
4. Klatrehjul, aldri sliten når du klatrer trappene med tunge ting
5. Multifunksjonell, kan brukes til supermarked shopping, reiser, vill camping, bil lastebil, bærepakke, etc
Hva er trappeklatringshjul?
Trappeklatringshjulene, minst tre ruller er ordnet på monteringsplaten, slik at rullene kan være i kontakt med trappene i sin tur når de klatrer trappene, slik at de kan bevege seg kontinuerlig på trappene. Når du bruker trappeklatringsvognen, trenger ikke brukeren å løfte handlekurven, og trenger bare å dra handlekurven for å få vognen til å bevege seg kontinuerlig langs trappen under virkningen av trappeklatrerhjulene.
Søknadav hjulvogn for trapper
1. Oppbevaring i bilen: Sett den i bilen din med stor lagringsplass for å lagre forskjellige gjenstander for å holde bilen ren og ryddig.
2. Utendørs: Perfekt valg for utendørs piknik, kan ikke bare bære flere ting, men også brukes som et midlertidig bord og avføring for å spise og spille kort, noe som gir bekvemmelighet og moro til friluftslivet ditt.
3. Handlekurv: Kan bære grønnsaker og frukt, frigjøre hender og armer når du handler, noe som gjør shoppinglivet ditt enklere.
4. Kontorbruk: Den kan lagre dokumenter, bøker og andre gjenstander, og hjuldesignet gjør det lettere å flytte og forbedre arbeidseffektiviteten.
5. Forretningsreiser: Den praktiske og kompakte sammenleggbare kofferten, IT-vesken spesielt designet for fasjonabel virksomhet, gjør reisen og utstillingen enkel og enkel.


Vår fabrikk
Jiaxing Xingjie Maskiner Co., Ltd. Er et moderne konsernselskap bestående av Jiaxing Xingteng Casters Co, Ltd og Anhui Xingteng Logistics Equipment Co, Ltd, som har uavhengig forskning og utvikling, uavhengig produksjon og uavhengig salgsteam.
Det er et profesjonelt, effektivt, entusiastisk, dedikert og ærlig arbeidsteam. For tiden vokser selskapets handelsskala dag for dag, og kundene er over hele verden. Det har vunnet tilliten til innenlandske og utenlandske kunder med godt omdømme.
Service tenet: "Med den mest fornuftige prisen og perfekte tjenester, for å tilby de beste produktene"
Forretningsfilosofi: "Profesjonell, integritet, pålitelig"
Inviter partnere fra hele verden til å samarbeide helhjertet og skape en bedre fremtid!

Vårt sertifikat
ISO 9001 , ISO 14001, ROHS, patent.


Våre fordeler
1.Professional handlevogn produsent siden 1997.
2. Gratis prøve er tilgjengelig.
3.Kort leveringstid
4.FoU-team håndterer design og patent av nye produkter
5.Sertifikat iso9001 & 14001, BV, SGS, ROHS.
6.Strict kvalitetskontrollsystem med vår egen avanserte testmaskin.
7.Professional etter salgsserviceteam.
8.In normal bruk av vognen, er garantiperioden for kontraktsvarer ett år fra leveringsdatoen.
9.OEM &ODM akseptabelt.
10.Loge på produkter er akseptabelt.
11.Pakken kan tilpasses.
12.Rask og effektiv respons med 24 timer.
13.Betalingsbetingelser:LC, TT, Trade Assurance, PayPal, West Union, moneygram, kontanter.
14.Teng tralle kan levere et bredt spekter av vogner og relatert tilbehør.
15.Alle kunders krav kan være tilgjengelige.
Populære tags: hjulvogn for trapper, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig, pris, til salgs
Et par
Handlevogn for eldreNeste
Handlevogn TrappeklatrerSende bookingforespørsel










