Beskrivelse
Tekniske parametere
Sammenleggbar kurv vogn
This product is an 8-wheel collapsing trolley with a detachable shopping bag. It adopts high-quality aluminum alloy frame, which is sturdy and durable, not easy to deform, and has a strong carrying capacity.
Stainless steel bearing wheels are wear-resistant and easy to move. Three wheels are designed for the ability to climb stairs. The cart can easily go up and down the steps. Use the upgraded version of the rotatable handle, no need to bend down to pull the cart, save effort when climbing stairs. The front wheel is a universal wheel, which can easily rotate 360 degrees.
Den sammenleggbare kurven kan gjøres om til en vogn for transport av store gjenstander. Den avtakbare handlekurvposen og kurven kan brukes uavhengig av hverandre. Handlekurven kan brukes til å laste grønnsaker, mat, vann, olje, frukt og grønnsaker. Den har multifunksjoner, egnet for shopping, henting, reiser, villcamping, etc.
Produkt detaljer
| Navn | sammenleggbar kurv vogn |
| Modellnummer | XJG8130 |
| Kapasitet | 35L |
| Vektgrense | 50 kg |
| Størrelse på kurv | 304031 cm |
| Åpen størrelse | 345944 cm |
| Pakkestørrelse | 923960cm, 7 stk i kartong |
| Container | 900 stk i en 20GP, 2400 stk i en 40HQ |
| Materiale | Aluminiumslegering |
| Hjul | 90mm, PP/PVC |

Features of folding basket cart
1. Lett, mer uanstrengt å bære sammenlignet med metallmateriale
2. Med to universalhjul foran, og sjeldne trappehjul som ruller lett
3. Stor kapasitet, kan sette inn mange gjenstander
4. Sammenleggbar, kan oppbevares i bilen eller et skap, spar plass
Vår fabrikk
1. Mer enn 20 års erfaring i maskinvare- og handlevognindustrien, utmerket produksjonskapasitet. Ny fabrikk grunnlagt i Anhui i 2019.
2. Produktutstyr: Presisjonsinjeksjonsmaskin, stemplingsmaskin, naglemaskin, lastetestmaskin, saltspraybeleggtestmaskin, hardhetstestmaskin.
3. Erfarent RD-team, profesjonelt innen 3D, 2D-gjengivelse, prototype og verktøy.
4. Service tenet: "With the most reasonable price and perfect services, to provide the best products". Business philosophy: "Professional, Integrity, Trustworthy"

Populære tags: sammenleggbar kurv, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig, pris, til salgs
Et par
Sammenleggbar handlekurvSende bookingforespørsel











