Beskrivelse
Tekniske parametere
Produkt detaljer
| Navn | bytte hjul for handlekurv |
| Hjulmateriale | PU(TPE) |
| Vektgrense | Maks. 80 kg |
| Størrelse | 5 tommer |
| Bli ferdig | Sink, elektroforese |
| Merke | TENG |
| Farge | Krav |
| Bruk | Handlevogn |
| Størrelse | 122*32 mm |
| Hjuldiameter | 125 mm |

Kvalitetskontroll

Sertifikater


Produksjon

Hovedkunder

PRODUKT KATEGORIER:
1.MØBLER/MEDISINSK HJUL;
2.VIS HØYLE;
3.MIDDELS DUTY CASTER;
4.HANDLEKURV HJULLE;
5.HEAVY DUTY CASTER;
6.DROPP SMID STÅL HJUL;
7. SPESIELL TILPASSET HJUL.
Populære tags: handlekurv erstatning hjul, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig, pris, til salgs
Et par
Handlevogn SvinghjulNeste
5 tommers handlekurvSende bookingforespørsel











