Beskrivelse
Tekniske parametere
Produktdetaljer
| Navn | metall dagligvarevogn med hjul |
| Modellnummer | XJG8076 |
| Kapasitet | 73L |
| Lastekapasitet | 50 KG |
| Vekt | 4,3 KG |
| Størrelse på handlekurv | 47 *35*38,5 cm |
| Åpen størrelse | 94 *51*55 cm |
| Emballasje størrelse | 95 * 11 * 56 cm, 2 stk / kartong; 956 stk i 20GP, 2323 stk i 40HQ |
| materiale | jern |
| Hjul | 75/180mm, PP, PP/PU |

Fordel
1. Metallvognen med hjul gir enkel bekvemmelighet når du flytter handleposene dine fra supermarked til bil, og bil til hjemmet ditt, frigjør hender og armer.
2. Med stor kapasitet på 73L kan du bære de tunge tingene som ris, mel, olje, melk, etc.
3. PP/PU hjul: Dempe og stabil, beveger seg jevnt på bakken.
4. Jernrør med malingsbelegg, ikke bekymre deg for at vognen blir rusten.
5. Enkel å montere, ingen verktøy nødvendig.
Sertifikater
ISO 9001 , ISO 14001, ROHS, patent

Hjørne av prøverommet vårt

Varemesse

FAQ
Q1. Er du fabrikk eller handelsselskap?
Svar: Vi er profesjonell produsent og handelsselskap siden 1997.
Q2. Kan jeg få gratis prøver?
Svar: Ja, prøver er tilgjengelige for det meste , fraktkostnaden skal belastes.
3. kvartal. Hva med kundeservicen din?
Svar: Vi har opplevd produktekspert for å gi deg den beste servicen.
4. kvartal. Hvordan kan jeg stole på kvaliteten din?
Svar: Produktet vårt har bestått ISO9001-kvalitetssertifikatet, og produktet selges over hele verden i flere tiår.
Populære tags: metall dagligvarevogn med hjul, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig
Et par
Vintage metall handlevognNeste
Handlevogner for eldreSende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like











