Beskrivelse
Tekniske parametere
De siste årene har det blitt en ny mote å dra alle slags sammenleggbare handlevogner for å handle i supermarkedet, og små handlevogner blir mer og mer populære. For den stilige, vakre og praktiske handlekurven frigjør ikke bare hendene og skuldrene dine, men får deg også til å stå i forkant av moten.
Sammenleggbare handlekurver er for tiden førstevalget for innenlandske miljøvernprodukter. Utseendet erstatter gradvis engangsplastposer, og har fordelene med fritid, praktisk og miljøvern. Aluminiumslegering er ultralett materiale, lett å bære. Handlekurven i plast er vakker i utseende. Sammenleggbar jernvogn er praktisk og holdbar.
Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd. spesialiserer seg på produksjon av alle typer sammenleggbare handlekurver, velkommen til å kjøpe!
Produkt detaljer
| Navn | sammenleggbare handlevogner for seniorer |
| Modellnummer | XJG8130 |
| Kapasitet | 35L |
| Vektgrense | 50 kg |
| Størrelse på kurv | 30*40*31 cm |
| Åpen størrelse | 34*59*44 cm |
| Pakkestørrelse | 92*39*60cm, 7stk i kartong |
| Container | 900 stk i en 20GP, 2400 stk i en 40HQ |
| Materiale | Aluminiumslegering |
| Hjul | 90 mm, PP/PVC |







Farger tilgjengelig

Funksjoner av sammenleggbare handlevogner for seniorer
1. De sammenleggbare handlevognene for seniorer måler 30*44*93 cm når de er utfoldet, og gir god plass til å bære forskjellige ting når du handler i butikk, supermarked eller bondemarked.
2. Den sammenleggbare handlekurven måler 30*8*93cm når den er brettet, enkel å oppbevare i ethvert hjørne.
3. Den er laget av høykvalitets aluminiumslegering, slitesterk og lett, kan lett bære 35 kg varer.
4. Enkel å åpne og brette, praktisk for bruk selv for de eldste.
5. Fire universalhjul, lett å flytte og rulle, uanstrengt.
6. Den er veldig egnet for daglig dagligvaredrift, shopping, henting av klesvask eller daglig transport. Den er også veldig egnet for å ta t-banen eller raskt til hjørnebutikken, den lokale delikatessen, bakeri eller nærbutikk.
Vår fabrikk
Jiaxing Xingjie Machinery Co., Ltd. er et moderne konsernselskap bestående av Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. og Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd., som har uavhengig forskning og utvikling, uavhengig produksjon og uavhengig salgsteam. Det er et profesjonelt, effektivt, entusiastisk, dedikert og ærlig arbeidsteam. For tiden vokser selskapets's handelsskala dag for dag, og kundene er over hele verden. Det har vunnet tilliten til innenlandske og utenlandske kunder med godt omdømme.
Tjenesteprinsipp:"Med den mest fornuftige prisen og perfekte tjenester, for å gi de beste produktene"
Forretningsfilosofi:"Professional, Integrity, Trustworthy"
Med vennlig hilsen invitere partnere fra hele verden til å samarbeide helhjertet, og skape en bedre fremtid!
Vårt produkt
Supermarked handlevogn, handlekurv, sammenleggbar vogn, logistikkutstyr, hjul og hjul
Produktapplikasjon
Auto, motorsykkel deler& Tilbehør , Vesker, Etuier& Bokser , møbler , industrielt utstyr& Komponenter , Produksjon& Bearbeidingsmaskineri , Verktøy& Maskinvare, kommersielt utstyr.

Populære tags: sammenleggbare handlekurver for seniorer, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig, pris, til salgs
Sende bookingforespørsel











