Sammenleggbar handlekurv for trappeklatring
Beskrivelse
Tekniske parametere
Sammenleggbar handlekurv for trappeklatring
Enten det er å gå til matbutikken, gå til vaskeriet eller bare frakte varene dine fra punkt A til punkt B, er en sammenleggbar handlekurv en av hver byboers største gleder. Kjærlig referert til av mange som "bestemorvogner", bare bære en masse dagligvarer til og fra butikken for å innse nødvendigheten og nytten av disse vognene. (Hvis du noen gang har følt at armen din vil bryte med vekten du kjøper, vet du hva jeg snakker om ...)
Etter hvert som personlige handlekurver blir mer og mer populære, har nye innovasjoner gjennom årene gjort dem mer brukervennlige, og nå inkluderer mange produkter flyttbare bagforinger, dekkede innsatser og hjul for å hjelpe deg med å gå ovenpå på en mer elegant måte.
Produktdetaljer
| Navn | sammenleggbar handlekurv for trappeklatring |
| Modellnummer | XJG8122-1 |
| Kapasitet | 52L |
| Lastekapasitet | 50 KG |
| Vekt | 5,66 KG |
| Størrelse på handlekurv | L41*W35*H36,5 cm |
| Åpen størrelse | L47*W41*H41,5 cm |
| Emballasje størrelse | L42* W42 * H12 cm, 1 PC / kartong. 1200 STK i 20GP, 2950 STK i 40HQ |
| Materiale av kurv | PP plast |
| Materiale av stang | jern |
| Hjul | trappeklatringshjul, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Godta tilpasset logo |

Funksjoner av sammenleggbar handlekurv for trappeklatring
1. Sammenleggbar, enkel å oppbevare og spare plass
2. Kan rulle, med universelle hjul foran og trappeklatring hjul på baksiden, lett å rulle, uanstrengt
3. Kan sitte, kan hvile mens du handler sliten.
4. Klatrehjul, aldri sliten når du klatrer trappene med tunge ting
5. Multifunksjonell, kan brukes til supermarked shopping, reiser, vill camping, bil lastebil, bærepakke, etc
Søknadav sammenleggbar handlekurv for trappeklatring
1. Oppbevaring i bilen
2. Utendørs piknik
3. Handlekurv
4. Kontorbruk
5. Forretningsreiser
Populære tags: sammenleggbar handlekurv for trappeklatring, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig, pris, til salgs
Et par
Bærbar sammenleggbar vognSende bookingforespørsel











