Bærbar handlevogn
Beskrivelse
Tekniske parametere
Detaljer om bærbar handlevogn
| Navn | bærbar handlevogn |
| Modellnummer | XJG8122-1 |
| Kapasitet | 52L |
| Vektgrense | 50 kg |
| Vekt | 5,66 kg |
| Kurvstørrelse | L41*B35*H36,5 cm |
| Åpen størrelse | L47*B41*H41,5 cm |
| Pakkestørrelse | L42*B42*H12 cm, 1 STK/kartong. 1200 STK i 20GP, 2950 STK i 40HQ |
| Materiale til kurv | PP plast |
| Materiale av stang | jern |
| Hjul | trappehjul, 38mm/75mm, PP/TPE, PP/PU |
| Logo | Godta tilpasset logo |

Funksjoner av bærbar handlevogn
Materialer av høy kvalitet-Den bærbare handlevognen er laget av høykvalitets, slitesterk og miljøvennlig polypropylenplast, utstyrt med rustsikre jernhåndtak (sterkere og lettere), og kan slepes horisontalt. Slitasjebestandige og trykkfaste gummihjul gjør det enkelt å rulle på ethvert veidekke og sikrer lang levetid.
Sammenleggbar design-Den sammenleggbare praktiske vognen kan enkelt brettes sammen, størrelsen er 16,1 × 4,3 × 14,2 tommer (ca. 5,66 kg), som er praktisk å legge i en ryggsekk eller hånd for å møte faktiske behov. Det er mer praktisk å folde ut vognen når som helst og hvor som helst. Sammenleggbar vogn kan enkelt oppbevares under bilen, veggen og garasjen.
Den 8-bærbare handlevognen med hjul er egnet for å gå i trapper. Den vedtar en 360 graders roterende forhjulsdesign, som bedre kan kontrollere og endre retning jevnt.
Multifunksjonell sammenleggbar handlevogn med 8 hjul, ikke bare egnet for all transport fra dagligvarer, campingutstyr og verktøy. Den er også egnet for kofferter, flaskevann, sportsutstyr, hageutstyr, strandutstyr og kjøkkenutstyr. Dette kan brukes til transport, shopping, reiser, bærbar oppbevaring, sitteplasser og som en trappekrakk.
applikasjonav bærbar handlevogn
1. Handleboks: praktisk brukt i supermarked eller bondemarked, med grønnsaker, ting osv.
2. Krakksete: kan hvile når du er lei av å handle
3. Utendørs: for vill camping, ikke bare bære ting, kan også fungere som bord, sete, gjøre friluftslivet ditt mer praktisk og komfortabelt.
4. Biloppbevaring: legg i bilen, kan lagre forskjellige ting, gjør bilen din ren og ryddig.
5. Reiser: Kan brukes som bagasje, bære dine daglige varer
Historien til fabrikken vår
I mai 1997 ble Jiaxing xingteng Plastic Co, Ltd grunnlagt.
I mai 2002 ble Jiaxing xingteng Caster Co, Ltd grunnlagt.
I februar 2006 søkte vi om "TENG"-varemerket over hele verden
I juli 2008 bestod ISO9001-2000 International Quality System Certificate
I mai 2011, bestå BV revisjon
I mars 2017 fikk ROHS 2.0-sertifikatet
I september 2019 ble Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd grunnlagt
I august 2020 får Xingteng nok et patent på oppfinnelsen som er autorisert av det amerikanske patentkontoret.

Produksjonsutstyr
1. Presisjonsinjeksjonsmaskin
2. Stemplingsmaskin
3. Naglemaskin
4. Laster testmaskin
5. Testmaskin for saltspraybelegg
6. Hardhetstestmaskin.

Sertifikat
Jiaxing Xingjie har godkjent sertifikater for ISO9001, ISO14001, ROHS, patenter, "TENG" varemerke, SGS etc.
13. mai 2020, etter den utholdende innsatsen og tette samarbeidet mellom alle avdelinger og alle ansatte i selskapet, bestod Huazhi Certification Co., Ltd. sertifiseringen av styringssystem for intellektuell eiendom til Jiaxing Xingteng Casters Co., Ltd. og utstedte den intellektuelle eiendomsstyringssystem Sertifiseringssertifikat, omfanget av sertifisering inkluderer: design og utvikling, produksjon, salg av hjul, og intellektuell eiendomsforvaltningsaktiviteter knyttet til anskaffelsen av prosessen ovenfor.

Populære tags: bærbar handlevogn, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig, pris, til salgs
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like











