Sammenleggbar handlevogn på hjul
Beskrivelse
Tekniske parametere
Sammenleggbar handlevogn på hjul
Enten det er å gå til matbutikken, gå på vaskeriet eller bare frakte varene dine fra punkt A til punkt B, er en sammenleggbar handlevogn på hjul en av enhver byboers største gleder.
Ettersom personlige handlevogner blir mer og mer populære, har nye innovasjoner opp gjennom årene gjort dem mer brukervennlige, og nå inkluderer mange produkter avtagbare veskeforinger, dekkede innlegg og hjul for å hjelpe deg med å gå ovenpå på en mer elegant måte.
Den sammenleggbare handlekurven på hjul er ferdig med kraftbelegg med maling av høy kvalitet, det er neppe å få rust. Med 109L stor kapasitet, kan den bære en rekke gjenstander. De fire svingbare hjulene gjør vognen enkel å trekke og skyve, praktisk for flytting og transport. Det tar bare ett sekund å folde sammen og åpne, enkelt for oppbevaring i bilen eller i skapet i huset når den ikke er i bruk. Denne sammenleggbare dagligvarevognen i stål er et ideelt alternativ i vårt daglige shoppingliv.
produkt detaljer
| Navn | sammenleggbar handlevogn på hjul |
| Modell | XJG8078 |
| Kapasitet | 109L |
| Vektgrense | 30 kg |
| Vekt på vogn | 4,6 kg |
| Kurvstørrelse | 59*40,5*45cm |
| Åpen størrelse | 103*54*58,5 cm |
| Pakkestørrelse | 110*10*52cm, 2stk/kartong; 870 stk/20GP, 2360 stk/40HQ |
| MOQ | 870 stk |
| Materiale | Jernrør med malingsbelegg |
| Hjul | 240mm/130mm; PP/EVA |

Funksjoner av sammenleggbar handlekurv på hjul
1. Lett og fleksibel, den kan brettes og bæres.
2. Den kan også plasseres i bagasjerommet på en liten bil for backup.
3. Kule former, superenkle å bruke for alle.
4. Sammenleggbar for enkel sammenleggbar hvor du går.
5. Slitesterke hjul av mute kvalitet.
6. Rustfritt, lett å rengjøre.
Fordeler med vårt produkt
1. Høykvalitets aluminiumslegering, bli aldri rusten.
2. Godta tilpasset logo og pakke.
3. ISO9001 for etter-salg service av kvalitet.
4. 100 prosent eksportkvalitet, direkte forsyning fra fabrikken, mer konkurransedyktig på pris
Populære tags: hjul sammenleggbar handlekurv, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig, pris, til salgs
Sende bookingforespørsel
Du kommer kanskje også til å like











