Beskrivelse
Tekniske parametere
Sammenleggbar handlevogn
Den sammenleggbare handlekurven måler 30*30*45cm, med en kapasitet på 42L, It
gir nok plass til å bære alle slags dagligvarer.
Høyden måler bare 6 cm når den er brettet, veldig lett å lagre i alle hjørner av huset ditt.
Den er laget av rustfritt stål av høy kvalitet, holdbar og lett å rengjøre, vil ikke få rust selv etter veldig lang tid med bruk.
Fire PP gummihjul, gjør vognen lett å rulle og veldig stille.
Det tar bare sekunder å åpne og brette vognen, enkel å betjene for alle.
produkt detaljer
| Navn | sammenleggbar handlevogn |
| Modell | XJG8067 |
| Kapasitet | 42L |
| Vektgrense | 70KG |
| Vognens vekt | 3KG |
| Kurvstørrelse | 30*30*45cm |
| Åpen størrelse | 89*45*39 cm |
| Pakkestørrelse | 100*38*36 cm, 9 stk/kartong; 1842pcs/20GP, 4473pcs/40HQ |
| MOQ | 2090 stk |
| Materiale | Jernrør med malingsbelegg |
| Hjul | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |




Funksjoner i sammenleggbar handlevogn
1. Riktig kapasitet: Med et volum på 42L kan denne sammenleggbare handlekurven bære forskjellige varer, en stor hjelp i vårt daglige liv.
2. Høy kvalitet: Rammekonstruksjonen i rustfritt stål har styrke og holdbarhet.
3. Svingbart hjul: Med utformingen av fire hjul med aksel kan den sammenleggbare vognen passere forskjellige terreng enkelt og greit.
4. Praktisk: Den foldbare designen er lett å bære eller lagre. Den sammenleggbare rammen gjør at vognen kan ta mindre plass når den er lagret.
5. Multifunksjonell: Den er veldig egnet for daglig dagligvarehandel, shopping, klesvask eller daglig transport. Det er også veldig egnet for å ta t -banen eller raskt til hjørnebutikken, lokal delikatesseforretning, bakeri eller nærbutikk.
Vår fabrikk:
I mai 1997 ble Jiaxing xingteng Plastic Co, ltd grunnlagt.
I mai 2002 ble Jiaxing xingteng Caster Co, ltd grunnlagt.
I februar 2006 søkte vi om TENG'trademark over hele verden
I juli 2008 besto ISO9001-2000 International Quality System Certificate
I mai 2011 besto BV -revisjonen
I mars 2017 fikk jeg ROHS 2.0 -sertifikatet
I september 2019 ble Anhui Xingteng Logistics Equipment Co., Ltd grunnlagt
I august 2020 får Xingteng et annet oppfinnelsespatent som er godkjent av det amerikanske patentkontoret.


Populære tags: sammenleggbar handlevogn, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig, pris, til salgs
Neste
Metallfoldvogn med hjulSende bookingforespørsel











