Beskrivelse
Tekniske parametere
Sammenleggbar handlevogn med hjul
Den sammenleggbare handlevognen med hjul er ideell for å bære dagligvarer eller vaskeri og andre bruksformål. Den er enkel å montere og rask å åpne og brette.
Seniorene, enslige kjøpere vil finne at denne handlekurven er enkel å bruke til å bære ting. Når den er brettet, kan den spare plass og enkel å lagre.
Produktdetaljer
| Navn | Metall sammenleggbar dagligvarevogn med hjul |
| Modell | XJG8067 |
| Kapasitet | 42L |
| Lastekapasitet | 70 KG |
| Vekt av handlekurv | 3 KG |
| Størrelse på handlekurv | 30 * 30 * 45cm |
| Åpen størrelse | 89 * 45 * 39cm |
| materiale | Jernrør med malingsbelegg |
| Hjul | 63mm/140mm; PP/PP, PVC |

Funksjoner
1. Jernmalingsbelegg, aldri bli rusten.
2. Stor kapasitet, kan bære en verity av elementer.
3. Fire svinghjul, lett å flytte.
4. Sammenleggbar, praktisk for lagring, kan lagre i bilen eller skapet.
Vår fabrikk og produksjon

Pakking og frakt

Våre fordeler
1.Professional handlevogn produsent siden 1997.
2. Gratis prøve er tilgjengelig.
3.Kort leveringstid
4.FoU-team håndterer design og patent av nye produkter
5.Sertifikat iso9001 & 14001, BV, SGS, ROHS.
6.Strict kvalitetskontrollsystem med vår egen avanserte testmaskin.
7.Professional etter salgsserviceteam.
8.In normal bruk av hjulet, Garantiperioden for kontraktsvarer er ett år fra leveringsdatoen.
9.OEM &ODM akseptabelt.
10.Loge på produkter er akseptabelt.
11.Pakken kan tilpasses.
12.Rask og effektiv respons med 24 timer.
13.Betalingsbetingelser:LC, TT, Trade Assurance, PayPal, West Union, moneygram, kontanter.
14.Teng caster kan levere et bredt spekter av hjul og hjul og relatert maskinvare.
15.Alle kunders krav kan være tilgjengelige.
Populære tags: sammenleggbar dagligvarevogn med hjul, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig
Sende bookingforespørsel










