Beskrivelse
Tekniske parametere
Sammenleggbar sammenleggbar trallevogn
Er du lei av å slepe rundt med mange vesker i hendene og armene når du handler eller reiser? Er du lei av å gå opp trappene mens du bærer veskene i hendene når du er tilbake fra supermarkedshopping? Den sammenleggbare sammenleggbare vognen produsert av Jiaxing Xingjie Machinery kan gjøre en stor forskjell i livet ditt!
Enten det er å gå til matbutikken, på vaskeriet eller bare frakte varene dine fra punkt A til punkt B, er en sammenleggbar sammenleggbar trillevogn en av enhver byboers største gleder. Kjærlig referert til av mange som "bestemorvogner", bare bære en last med dagligvarer til og fra butikken for å innse nødvendigheten og nytten av disse vognene. (Hvis du noen gang har følt at armen din vil brekke med vekten du kjøper, vet du hva jeg snakker om...)
Ettersom personlige handlevogner blir mer og mer populære, har nye innovasjoner opp gjennom årene gjort dem mer brukervennlige, og nå inkluderer mange produkter avtagbare veskeforinger, dekkede innlegg og hjul for å hjelpe deg med å gå ovenpå på en mer elegant måte.
Produkt detaljer
| Navn | sammenleggbar sammenleggbar trallevogn |
| Modell | XJG8066 |
| Kapasitet | 42L |
| Vektgrense | 70 kg |
| Vekt | 3,55 kg |
| Kurvstørrelse | 30*30*45 cm |
| Åpen størrelse | 94*45*42 cm |
| Pakkestørrelse | 100*38*36cm/9stk |
| Materiale | Jernrør med malingsbelegg |
| Hjul | 63mm/90mm, PP/PP,PVC |

Funksjoner av sammenleggbar sammenleggbar trallevogn
1. Riktig kapasitet: Med et volum på 42L, kan denne sammenleggbare sammenleggbare vognen bære en rekke varer, en stor hjelp i vårt daglige liv.
2. Høy kvalitet: Rammestrukturen i rustfritt stål har god styrke og holdbarhet.
3. Svinghjul: Med utformingen av fire hjul med aksel kan den rullende handlekurven passere ulike terreng enkelt og greit.
4. Bekvemmelighet: Den sammenleggbare designen er enkel å bære eller lagre. Den sammenleggbare rammen gjør at vognen tar mindre plass når den oppbevares.
5. Multifunksjonell: Den er veldig egnet for daglige dagligvareoperasjoner, shopping, henting av klesvask eller daglig transport. Den er også veldig egnet for å ta t-banen eller raskt til hjørnet av dagligvarebutikken, det lokale markedet, bakeri eller nærbutikk.
Populære tags: sammenleggbar sammenleggbar trallevogn, Kina, leverandører, produsenter, fabrikk, engros, billig, pris, til salgs
Sende bookingforespørsel









